Łakomy kąsek dla miłośników kultowych samochodów – licencjonowany przez Volkswagena model Garbusa 1303 w skali 1:8!

INFORMACJA PRASOWA

Volkswagen Garbus to ikona motoryzacji. Samochód znany na wszystkich kontynentach naszego globu. To jedyne takie auto w historii motoryzacji, które produkowano nieprzerwanie przez pół wieku. Przez ten czas na całym świecie kupiło go ponad 21 milionów osób. Dziś miłośnicy kultowych aut otrzymują szansę złożenia i wyeksponowania we własnym domu kolekcjonerskiego modelu Garbusa w skali 1:8.

Kolekcja De Agostini umożliwia miłośnikom klasycznych samochodów stworzenie krok po kroku modelu Volkswagena Garbusa 1303. Każda kolejna część przybliża do stworzenia modelu jednego z najbardziej fascynujących aut w historii motoryzacji.

Aby złożyć Garbusa, nie trzeba być doświadczonym modelarzem – wystarczy pasja i zaangażowanie. W każdym numerze kolekcjonerzy znajdą precyzyjne wskazówki i ilustracje opisujące etapy montażu. Dzięki szczegółowym opisom i poradom złożenie modelu, choć wymagające dokładności i cierpliwości, nie powinno przysporzyć problemów nawet początkującym modelarzom.

Dodatkową gratką dla miłośników klasycznych modeli samochodów są bogato ilustrowane zeszyty. Każdy z nich jest podzielony na trzy części. Pierwsza z nich to historia marki Volkswagen, w drugiej można przeczytać o barwnych kulturowych zjawiskach, które towarzyszyły narodzinom legendy Garbusa. W środku zeszytu znajduje się również, wspomniana wcześniej, instrukcja montażu krok po kroku.

Warto rozważyć prenumeratę Garbusa, ponieważ De Agostini przygotowało dla prenumeratorów dodatkowe atrakcje. Wraz z pierwszą przesyłką otrzymają oni plakat Garbusa o wymiarach 97×67 cm. Wraz z piątą przesyłką – miniaturowy model Volkswagena 1200 w skali 1:43. A wraz z dziesiątą przesyłką zestaw narzędzi składający się z 25 elementów.

Gotowy model będzie posiadał skręcane koła, prawdziwy klakson, składany dach i wiernie odtworzone wnętrze kabiny. Model jest oficjalnie licencjonowany przez Volkswagena. Kolekcjonerzy mają więc pewność, że otrzymują produkt najwyższej jakości, stworzony z wysokiej jakości materiałów.

Wymiary gotowego modelu to: 51,2 cm długości, 18,4 cm wysokości i 20 cm szerokości.

Więcej szczegółów odnośnie kolekcji i prenumeraty znaleźć można na stronie: http://bit.ly/Kolekcja_Garbus

A tutaj krótki film prezentujący gotowy model:

https://www.youtube.com/watch?v=Rns91lBZsmo

Oraz zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

3 thoughts on “Łakomy kąsek dla miłośników kultowych samochodów – licencjonowany przez Volkswagena model Garbusa 1303 w skali 1:8!

  1. Wojtek pisze:

    Wow, ale cacko ! Piękny :D

  2. Krzysztof pisze:

    Rzeczywiście gratka dla kolekcjonerów, ale chyba każdy fan VW chciałby postawić sobie takie cacko na półce;)

  3. Jacek pisze:

    Potwierdzam, że to taki biały kruk dla kolekcjonerów. Ja mam takie cudo w swojej kolekcji, ale zdobyć je nie było łatwo… i tanio;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: