O mnie

Nazywam się Piotr Wiśniewski i jestem ogromnym fanem motoryzacji. Od najmłodszych lat uwielbiałem samochody, chciałem nimi jeździć, lubiłem w nich przesiadywać. Można powiedzieć, że całe moje życie kręci się właśnie wokół aut.

Prawko mam od końca grudnia 2008. Rok później zdałem maturę, poszedłem na studia. Kierunek okazał się chybionym wyborem, a do tego dość wkurzającą sprawą była kwestia finansowa. Postanowiłem więc pójść do pracy. Jak się jednak okazało, znalezienie jej nie jest wcale łatwym zajęciem, tym bardziej biorąc pod uwagę moje wykształcenie (średnie po ogólniaku, brak zawodu).

W przyszłości chciałbym pracować w branży motoryzacyjnej. Nieważne, czy to będzie mechanika, handel, dziennikarstwo, transport, czy jeszcze coś innego, byle tylko moja praca była związana z samochodami. Chociaż moim marzeniem jest pracować dla VW, albo innej firmy tworzącej auta.

Chętnie podejmę współpracę z kimś, kto ma podobne zainteresowania (niekoniecznie poglądy). Chciałbym wziąć udział w jakimś większym projekcie związanym ze starymi samochodami.

KONTAKT:
Email – samochodylat80@gmail.com

Uwaga: Poglądy zawarte we wpisach są aktualne z chwilą ich publikacji. Mogą się różnić od obecnych.

Uwaga 2: W razie publikacji czy rozpowszechniania moich materiałów proszę o podanie źródła (wystarczy adres tej strony).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: